Máte ve svém okolí někoho, komu vzplálo srdce pro vaping? Poradíme, jak potěšit začátečníky i fajnšmekry, aniž byste utratili částku, u které se budete muset dlouho rozmýšlet.

Co potřebují začátečníci i ostřílení vapeři? Pouzdra a nabíječky

Malé kožené pouzdro na krk je parádní pro ty, kteří bez své e-cigarety neudělají ani krok. Prostor v něm je ale velmi omezený. Multifunkční brašna Vapesoon pojme jak elektronické cigarety, gripy a mody, tak i mobilní telefon. Sedne především sportovním nadšencům, protože se dá připnout na nohu či ruku. Vybíráte dárek pro vapera s rozsáhlou sbírkou? Pak sáhněte po univerzální kabelce s rukojetí na elektronické cigarety a veškeré příslušenství.


Co je ještě
důležitější pro vapera na cestách než samotné pouzdro? Nabíječka. Automatická chytrá nabíječka Nitecore UM20 sama pozná, který typ baterie byl vložen, a podle toho ji nabije. Navíc udrží v chodu i mobilní telefon. Ještě vymakanější je model Nitecore VCL 10 – super rychlá autonabíječka, která funguje i jako praktická svítilna, výstražné světlo a rozbíječ skla.

Nevíte si rady s dárkem pro začínajícího vapera? Vsaďte na náplně

Koupí několika liquidů nebo náplní nemůžete udělat chybu. Začátečníci většinou volí klasické tabákové příchutě, kteří jim nahradí cigarety. Těm, kteří neholdují tabákovým příchutím, budou vyhovovat spíše sladké a dezertní e-liquidy. Při výběru věnujte pozornost intenzitě nikotinu.

Je pro vás svět e-cigaret španělskou vesnicí? Pak si projděte náš návod, jakou vybrat náplň.

Výsledek obrázku pro vape use

Dárky pro vapery fajnšmekry

Vybrat dárek vaperovi, který už je o pár levelů výše, a téměř vše si vyrábí sám, je oříšek. Co se mu ale rozhodně bude hodit do výbavy?

  • Dráty pro motání vlastních spirálek nichromové dráty se rychle rozžhaví a velmi dobré je i jejich podání chuti. Nejoblíbenější volbou bývají kanthalové dráty, ale majitelům výkonnějších gripů a modů by neudělaly příliš radost. Pro ty budou lepší volbou nerezové dráty.

  • Nástroje a příslušenství pro tvorbu a motání spirálek mini set speciálních nástrojů pro DIY motání sbalíte i do menší cestovní tašky, ale ještě více nadchne celý set nezbytných nástrojů PilotVape včetně měřičky odporu zabalený v úhledném pouzdru.

  • Vata ani bez ní se motání neobejde. Dopřejte vaperovi prvotřídní kvalitu s vatou PJ Empire, která patří mezi špičku na trhu, nebo s Cotton Bacon s vysokou savostí pro lepší navázání náplně.

Motá se vám z toho hlava kolem? Pak si projděte náš článek, který se věnuje začátkům motání spirálek.

Nezaujal vás žádný z našich tipů? Pak vstupte do světa elektronických cigaret na Gallagher.cz a vyberte dárek podle svého vkusu.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.