Nabídku stínící techniky společnostiK-systemrozšířila zajímavá novinka. Celistvá duolišta s vylepšeným designem je variantou k oblíbené spojené duoliště, která se nyní i nadále bude používat u balkonových sestav, kdy jsou vedle sebe umístěny dvě žaluzie s různými výškami.

Inovace duolišty vylepšila její vlastnosti

Celistvá duolišta je vybavena novým těsněním, které je stabilní vůči UV záření a je dodáváno ve tvaru písmene T. U nové lišty je také vylepšena fixace kolíku lamely, kdy došlo ke zvětšení průměru kolíku ze 4 mm na 5 mm.

lifestylemagazin.cz_ksystem_cz_01

Robustnější kolík umožnil zmenšit mezeru mezi těsněním a pomohl minimalizovat hladinu hluku při silném větru. Změn dostála i hlavička kolíku. Díky novému tvaru kolík během větru nebo při nárazu na překážku, lépe zabraňuje možnému vypadávání lamely z vodící lišty.

K-system přináší jako první na trhu žaluzie na solární pohon

Další novinkou produkce společnosti K-system, jsou venkovní žaluzie, které využívají pro automatické bezdrátové ovládání sluneční energii a fungují na principu fotovoltaického jevu. Solární článek dobíjí akumulátor elektromotoru a je umístěn na fasádě nebo přímo na krycím boxu žaluzie.

lifestylemagazin.cz_ksystem_cz_02

lifestylemagazin.cz_ksystem_cz_03

Výhodou tohoto principu je, že není nutná stavební příprava (elektrické rozvody). Naklánět lamely, spouštět a vytahovat žaluzie lze dálkovým ovladačem, kde můžete využít i praktických přednastavených režimů. Celý systém lze samozřejmě ovládat i klasickým tlačítkovým vypínačem.

V nabídce společnosti K-systém najdete vedle technologických novinek i širokou nabídku stínící techniky; interiérové horizontální i vertikální žaluzie, exteriérové žaluzie, včetně sítí proti hmyzu.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.