Tento článek je hlavně pro nedůvěřivé duše, které se stále bojí nakupovat parfémové testery, kvůli tomu, že by mohly vonět jinak nebo dokonce, že se jedná o neoriginální parfémy. Většina internetových prodejců v Čechách nabízí originální testery, takže pokud léta nakupujete u prověřeného obchodu, není se čeho bát. Záruku většina českých eshopů poskytuje jako na běžné parfémy, tudíž pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu vůně nebude zdát, můžete ji vrátit.

testery

 

A co to vlastně parfémový tester je?

Parfémem s označením TESTER se od běžného balení liší zpravidla pouze krabičkou, která je z obyčejného kartonu s černým potiskem a není zabalena ve fólii. Flakón, rozprašovač i jeho obsah jsou shodné. Jedná se o nové nepoužívané zboží. V ojedinělých případech mohou parfumerie nabízet testery z produktů, které se jim vrátily od zákazníků jako rozbalené nebo měly poškozené krabičky. Neměly by však mít vystříkaný obsah. Na to by měl prodejce zvlášť upozornit, že se jedná o použitý parfém. U této varianty pak samozřejmě odpovídá maximálně snížená cena.

Někdo se zastaví nad nápisem NOT FOR SALE, který se často na testerech objevuje. Česká legislativa umožňuje parfémové testery prodávat. Obchodník s parfémy je nemá zadarmo, ale nakupuje je většinou u stejného dodavatele jako běžné parfémy. Upozorním i na to, že někteří výrobci nedodávají krytku rozprašovače nebo je nahrazena jednouduchou plastovou ochranou. Vzhledem k výrazně nižší ceně je tester ideální volbou, kupujete-li parfém sobě. Určitě se vyvarujte nakupovat parfémový tester jako dárek.

 

Pokud natrefíte náhodou na tester u kterého opravdu váháte, zda nese Vaši poptávanou oblíbenou vůni, neváhejte kontaktovat prodejce. Většina internetových obchodů s parfémy má ochotný zákaznický servis na kterém Vám rádi poradí a v neposlední řadě pamatujte na své zákonné právo, nevyhovující balíček vrátit do 14 dnů. Nákupy parfémů testerů se vždy vyplatí, jedni z největších prodejců parfémových originálních testerů jsou internetové obchody profi-parfemy.cz nebo parfemy-levne.cz, kde najdete nepřeberné množství oblíbených vůní v testerových variantách.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.