Před pár měsící Sazka oznámila, že od nového roku 2017 vstoupí na internet a všechny loterie včetně Sportky,bude možné hrát z pohodlí svého domova. Ovšem Sazka se trochu přepočítala a zprostředkovatelské společnosti loterijních tiketů online ji předběhli.

V dnešní době jedna z nejvíce rozšířených internetových zprostředkovatelů loterijních tiketů  v České republice již spustila možnost sázení Sportky přes internet. Mluvím o společnosti Lottoland, která je v internetových vodách už od roku 2013. Za tu dobu nasbíral Lottoland tři miliony sázkařů ze 30 zemí světa a vyplatil mezi ně celkem už téměř 3 miliardy Kč na výhrách.

Sportka online – Nejpopulárnější česká loterie

Sportka na internetu se nijak neliší od sázky v kamenném obchodě. Jednoduše si vyberete počet sloupců, v každém z nich vyplníte 6 čísel z rozsahu 1 až 49, případně zvolíte náhodný tip a nakonec, pokud budete mít zájem, si vyberete i číslo doplňkové hry Šance. Ano čtete správně, číslo Šance Vám není přiděleno automaticky, můžete sii ho zvolit sami!

Sportka online má i mnoho výhod. S online tiketem neušetříte jen mnoho času, ale i peněz. Na internetu je ohromná konkurence, každá společnosti si tedy své sázkaře hýčká a posílá jim slevy a akční nabídky. V online tiketu Sportky můžete navíc zvolit funkce, které při sázení běžného tiketu nenajdete. S herním účtem máte také jistotu, že svůj tiket nezratíte, nebo že Vám ho nikdo neodcizí.

Abyste si vsadili, tak Vám stačí připojení k internetu. Hrát můžete na počítači, mobilu či tabletu. Můžete si tedy vsadit odkudkoli Vás to jen napadne. Čekáte v čekárně u doktora nebo se nudíte ve školní lavici?! Zkrátit čas si můžete téměř kdekoliv a samozřejmě kdykoliv, online obchod nezavírá jako trafikantka, která to zabalí už před 5, aby jí náhodou neutekl jeden díl Ulice.

Na Lottolandu se říká Sportovka

Internetová loterijní společnost jako Lottoland nemá právo využívat oficiálního názvu loterie Sportka. Přidali tedy pár písmenek a je z toho Sportovka. S lottolandem sázíte na výsledky oficiálních slosován, v tomto případě na oficiální losování loterie Sportka.

Samozřejmě se nemusíte ničeho bát – výhry jsou garantovány ve stejné výši jako u oficiální loterie.

Další výhodou online sázení je, že nejste limitování jen jednou loterií. Na lottolandu si můžete zahrát i mnoho jiných, jako např. EuroJackpot online, nebo dokonce můžete hrát i největší americké loterie jako Powerball!  Začnete sázet Sportku online s mnoha výhodami nebo zůstnete u klasického sázení papírového tiketu bez výhod?

Pokud jste se rozhodli pro první možnost, vyzkoušejte si první sázku na Sportku online zdarma!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

One Response

  1. Matěj Kryl

    Já sázím Sportku online už od prvního dne, co se na Lottolandu ukázala. Je to skvělý, jelikož nemusím vážně nikam chodit a je to levnější 🙂 Navíc tam jsou i stírací losy, občas si nějaký ten los setřu večer v posteli s přítelkyní 😀

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.