Pokud milujete domácí mazlíčky, pak vás tento článek bude rozhodně zajímat! Na internetu se objevili fotografie pejska, který dostal jméno JIFF Pomeranian. Jak si můžete všimnout, vypadá jako plyšový medvídek a navíc je to celebrita! Podle dostupných informací se Jiff narodil v Illinois, přičemž se v roce 2013 společně se svojí paničkou přestěhoval do Los Angeles, kde se věnoval své herecké kariéře a nyní jej zastupuje vedení Gravity Zero.

Co tak zvláštního tento mazlíček dokáže? Kromě toho, že umí chodit po zadních, dokonce zvládne chodit po předních, plazit se, chodit pozpátku, zvládne jízdu na skateboardu. Malý Jiff se objevil v reklamách pro Target a Banana Republic, nedávno byl v Lucky magazine a také hrál v jednom rodinném filmu Dobrodružní Baylei a je pravidelně na ABC Morning Amerika. Na Facebooku má více než 1,2 mil. fanoušků, přičemž na Instagramu jej sleduj téměř dva miliony lidí. Hrál například hrál v klipu Katy Perry dark horse. Na hodinu natáčení stojí 50 tisíc dolarů, přičemž umí neuvěřitelné kousky a chová se jako člověk a za to ho jeho fanoušci milují.

jiff

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.