Je součástí naší pokožky. Buňky ji milují, protože jim vytváří ideální prostředí. A s přibývajícím věkem má pro každou ženu zcela zásadní význam, protože je hydratačním životabudičem. O čem, že je řeč? O tajemně znějící kyselině hyaluronové!

Právě úbytek kyseliny hyaluronové v určitém věku může za to, že naše pokožka začne vysychat a stárnout. Ve čtyřiceti letech se podle odborníků dostáváme na zhruba padesát procent její přítomnosti v pokožce, a tak je nutno začít ji pravidelně doplňovat.

Vždy je lepší poradit se s odbornicí, ideálně s kosmetičkou, která vaši pleť zná. Ta by vám měla doporučit správný kosmetický přípravek. Ty nejkvalitnější v dnešním kosmetickém světě obsahují nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která dokáže plnit ochrannou hydratační funkci ve vnějších vrstvách pokožky. Zároveň dokáže proniknout do jejích spodních vrstev a pozitivně ovlivňovat metabolismus buněk. Právě nízkomolekulární kyselina hyaluronová se hodí pro každodenní domácí péči a obsahují ji například všechny přípravky hydratační řady české kosmetické značky Essenté.

Hyaluronový booster zastaví vráskyEssente-hyaluronovy-booster

Essenté nyní přichází se zcela novou recepturou intenzivní hydratační péče s vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou. Představuje ji Hyaluronový booster, který vypíná pleť obličeje a odstraňuje z ní vrásky. Má silné hydratační a liftingové účinky, které pomáhají pleti zachovávat přirozenou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Jeho efekt je zřetelně vidět už několik minut po nanesení, kdy se pleť vypne a vrásky jsou méně znatelné. Napomáhá zlepšit elasticitu pleti a zároveň zamezuje ztrátě vlhkosti z jejích povrchových vrstev. Jeho šetrné složení navíc pleť nezatěžuje, neucpává póry, posiluje její obranyschopnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Koupíte ho na www.essente.cz za 795 Kč.

Tip kosmetičky: Používání Essenté Hyaluronového boosteru zvyšuje efekt Korneoterapeutické kúry Essenté, nové unikátní metody chemického peelingu, při němž se aktivní látky uvolňují pomalu a postupně do hloubky kůže, takže se dá aplikovat i v létě, což u jiných chemických peelingů nelze.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.