Connect with us

Novinky

Od nápadu vlastní varny k úspěšné kosmetické firmě.

Published

on

Vše začalo představou, jak dva mladí kluci vaří svůj matroš. Pěkně v pohodlí domova, žluté kombinézy, dýchací masky a kotle nad ohněm. Po hlubším researchy ovšem přišli na to, že tak jednoduché to nebude, a tak k samotnému procesu přibrali Taťku Chemika, který má v oboru již desítky let zkušeností.

Žádná kosmetika pro pravé gentlemany, ale pro pořádné chlapy!

V roce 2017, kdy se už seriózně začalo makat na vývoji přípravků na bradu a budovat brand Angry Beards, bylo ryze českých značek poskromnu. A ty zahraniční, které byly k dostání, byly pro studenta většinou tak drahé, že pokud nechtěl být dotyčný po zbytek měsíce pouze na suchých rohlících a instantních polévkách většinou si ani olej na bradu nekoupil. A ti, co si ho mohli dovolit, se zase styděli přiznat, že se starají o svůj vzhled, protože pak si z nich ostatní utahovali, že kosmetika je pro baby.

Tomu řekli Tomáš a Adam dost a zavřeli se s Taťkou Chemikem ve výrobně na devět měsíců. V prosinci přišla na svět kvalitní česká kosmetika, kterou se rozhodně chlapi nebudou stydět používat a i studenti si ji budou moci dovolit.

Zlaté české ručičky

Veškerá kosmetika je umíchána poctivými českými ručičkami. Punc výjimečnosti tomu dodávají ještě speciální fialová skla z Holandska, která pohlcují UV záření, a tak zabraňují znehodnocení kosmetiky.

Přípravky na bradu vychází vstříc i citlivějším povahám – olej, balzám i vosk na bradu mají přírodní složení, šampon a Beard Doping mají zase redukovaný obsah alergenů na úplné minimum, aby byly stálé účinné, ale člověk po jejich použití nevypadal jako pavián.

Dobrá rada nad zlato

A jak se tedy správně vypěstovat luxusní plnovous? Klíčová vlastnost každého pěstitele je trpělivost. Vše chce svůj čas – ani Řím nepostavili za den. Pokud jste ale přece jen netrpěliví, sáhněte po Beard Dopingu. Je to sérum na podporu růstu vousů. Jeho základem je látka s magickým názvem Diaminopyrimidine Oxide, která se dřív používala pro léčbu vysokého krevního tlaku, ale dnes se využívá její vlastnosti prokrvení kůže, díky které se aktivují spící kořínky a celkově se stimuluje růst vousů.

Každodenní rutina by měla začít umytím obličeje a vousů, ne nadarmo nám maminky vštěpovaly do hlavy, že čistota = půl zdraví. V tomto případě jde hlavně o to, že přes noc tělo detoxikuje a skrz póry se na povrch kůže dostávají všechny nečistoty, kterých se chce tělo zbavit. Umytí vodou po ránu stačí. Ale večer a a některá výjimečná rána (pokud vám fyzický stav předchozího večera nedovoloval provést hygienu) se člověk zaprasí tak, že i obyčejná H2O je na to krátká. V těchto případech přichází ke slovu šampon na bradu. Oproti obyčejnému šamponu na vlasy se liší složením na bázi olejových přísad, díky kterým bradu a vousy zbytečně nevysušíte.

Po očištění můžete použít Beard Doping, pokud je vaším cílem zrychlit růst vousů. Pokud chcete vousy vyživit, ideální volbou je použít olej nebo balzám. Díky obsaženým přírodním olejům totiž vousům dodáte vláhu, díky které nebudou vysušené, nebudou se lámat a z vaší brady už nebudou sněžit šupinky odumřelé kůže jako o Štědrém Večeru. Zda používat olej nebo balzám je spíše na preference uživatele – záleží, jestli máte rádi spíše vodové nebo krémové konzistence. Pravdou taky je, že balzám toho vydrží více. Takže pokud venku zrovna panuje nesnesitelné vedro, kdy se potíte jak prase nebo naopak mrzne až praští, sáhněte raději po balzámu.

Ať tedy ten  či onen, přípravek naneste rovnoměrně na bradu a vousy a jako final touch pročeště a promasírujte kartáčem na bradu z kančích štětin. Kartáč pomůže lépe rozdistribuovat přípravek po tváři a díky masáži brady stimuluje kořínky a podporuje tak růst vousů. Navíc po pročísnutí vousy vypadají jednolitě a upraveně. Jak na tuto rocket science vám poradí Peťan v how to videu:

Pěkné vousy a zdravý vzhled je ale důležité podpořit i správnou životosprávou. Takže bílkoviny, ořechy, ovoce a zelenina by ve vašem jídelníčku neměly chybět (i tady došlo na maminčina slova). Sem tam si jít zvednout nějaké to železo také není od věci. Pravidelné cvičení vyplavuje testosteron, který má samozřejmě nemalý vliv na růst.

Tak ať rostou!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IT Tech

Američan ukázal největší Xbox na světě a dostal se do Guinessovy knihy rekordů

Published

on

O tom, že není těžké dostat se do Guinessovy knihy rekordů se přesvědčil Americký YouTuber Michael Pick. Stačí totiž pouze přijít s originálním a výjimečným nápadem. Podařilo se mu vytvořil největší fungující Xbox Series X na světě. Pik vyrobil dřevěné pouzdro ve stylu konzole o rozměrech: 2,08 x 1,04 x 1,04 metru a hmotnosti 113,4 kg. Všechny prvky byly zvětšeny na příslušné velikosti. Vlevo nahoře je podsvícené vypínací tlačítko Xboxu, zatímco na zadní straně jsou k dispozici obří konektory.

The engineer built the largest Xbox Series X in the world and got into Guinness records - Aroged

Uvnitř pouzdra je stojánek pro skutečný Xbox. Jsou k němu připojeny všechny periferie, ale konzoli můžete zapnout pomocí tlačítka na dřevěném pouzdře. Zástupci Guinessovy knihy rekordů udělili Peakovi certifikát za vytvoření největšího světového Xboxu Series X. Neobvyklá konzole byla darována Centru pro rozvoj mládeže a dospívajících v Atlantě. Celé video si můžete prohlédnout níž pod tímto odstavcem.

Continue Reading

Nezařazené

5 důvodů proč si pořídit elektrokolobězku Smoot EZ6

Published

on

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte elektrokoloběžku? Ať už třeba na dojezd do práce, občasné jízdy do školy, nebo na výlety po okolí? V poslední době o tento moderní, dopravní prostředek narůstá zájem nejen u mladší generace. Využití totiž najde opravdu kdokoliv. Navíc nabízí řadu bezpečnostních prvků, kompaktní velikost, slušnou akceleraci a celkově dobré jízdní vlastnosti, tak proč do toho nejít? Vybrat si můžete z nejrůznějších značek a modelů, které se od sebe liší nejen vzhledem, ale také technickými parametry. Pro kterou variantu se rozhodnout, abyste neudělali krok vedle? Poradíme vám!

Recenze: Elektrokoloběžka Smoot EZ6. Skvělý způsob dopravy po městě. – SmartMagazín.cz

Jedním z oblíbených modelů elektrokoloběžek je Smoot EZ6, který nabízí všechno, co hledáte. Svým vzhledem může připomínat světově známé modely Xiaomi Scooter (v zásadě téměř všechny dostupné koloběžky na globálním trhu vychází z tohoto designu) a to je naopak dobrá zpráva. Kromě toho ale nabízí slušný výkon motoru, bezdušové pneumatiky, nebo třeba funkci tempomatu, který se bude hodit zejména po městských stezkách.

1.Dostatečně silný motor

Vždy je důležité sledovat, jak silný motor elektrokoloběžka nabízí. Právě vybraný model Smoot EZ6 v sobě ukrývá 350 W (s maximálním výkonem až 700W), což je dostatečná hodnota, pokud si chcete užít jízdu na maximum. Díky tomu nabízí slušnou akceleraci, kdykoliv jen potřebujete zrychlit. K výrobě těchto motorů jsou používány moderní technologie, které zaručí dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost v městském i mimo urbanistickém prostředí.

2.Baterie se slušným dojezdem

Dojezd je důležitý. Přece jenom nechceme s elektrokoloběžkou kroužit pouze na dvorku. Proto je důležité sledovat parametry baterie, zejména její kapacitu. Mnohé modely lákají na nízkou pořizovací cenu, nicméně v tomto směru disponuje slabou baterií, která nabídne dojezd 10 kilometrů, což je z logického hlediska nesmysl. Právě oblíbený model Smoot EZ6 slibuje maximální dojezd až 30 km, což je naprosto dostačující a v poměru pořizovací ceny odpovídající údaj.

3.Brzdy jsou základ. Na to nezapomeňte!

Stejně jako u dalších dopravních prostředků je důležitý spolehlivý brzdový systém. Obzvlášť pokud kličkujete po městě v provozu, platí pravidlo, že brzdy musí být v pohotovosti každou vteřinu. Některé levnější modely na tomto parametru šetří a mnohdy dopadá, že brzdy nefungují podle standardů. Naopak u modelu koloběžky Smoot EZ6 máte k dispozici jak elektronickou, tak zadní kotoučovou brzdu, která nabízí okamžitou zpětnou vazbu.

4. Buďte na silnici vidět.

V případě, že se chystáte na koloběžce jezdit ve večerních hodinách (což je při cestě z práce obvyklé), nezapomeňte na bezpečnostní (reflexní) prvky, aby vás bylo na silnici vidět. Odrazky, světlo, cokoliv zvyšuje vaši šanci, že na vás ostatní účastníci provozu zareagují. Právě model EZ6 nabízí v přední části LED světlo, zadní část koloběžky pak zajišťuje brzdové světlo. Nechybí ani reflexní prvky rozmístěné po konstrukci koloběžky.

5.Proč je důležitá hmotnost koloběžky?

Elektrokoloběžka je parťák, který s vámi bude kdykoliv jen potřebujete. Nicméně tahat se s ní ze čtvrtého parta budete muset vy. To znamená, že i tady hraje podstatnou roli samotná hmotnost koloběžky a čím lehčí, tím lepší. Ideální je vybírat do 15 kilogramů, jelikož v takovém případě není náročné ji vynést až do bytu, složit do kufru auta, nebo přenášet z jednoho místa na druhé. Smoot EZ6 složíte za 3 vteřiny a navíc váží pouhých 12 kg, což je skvělá zpráva.

Pořídit ji můžete na stránkách www.smartydum.cz za výhodnou cenu, včetně bezplatného servisu a doručením až k vám domů zdarma.

Continue Reading

Novinky

Vadí vám inzeráty bez uvedeného platu? Máme řešení

Published

on

Co vadí uchazečům o zaměstnání nejvíc? No toho by se našlo, mezi favority tohoto žebříčku však nepochybně patří inzeráty bez uvedení platu. Věděli jste, že na inzerát bez platu odpoví až čtyřikrát méně uchazečů než na inzerát s uvedenou platovou hladinou? To už je celkem dost, co myslíte? Kvůli takové „maličkosti“ jako je (ne)uvedení částky, se mohou společnosti okrádat o skutečně talentované zaměstnance.

Není to trochu škoda?

Podle pracovního portálu Jobstack.it rozhodně ano. Vzhledem k tomu, že se Jobstack.it soustředí primárně na „iťáky,“ tak se s tímto problémem setkává extrémně často. Právě specialisté v oboru IT mají největší sklony inzeráty, které nesplňují jejich představy, úplně ignorovat. Co by také ne? Nabídek práce mají většinou plný inbox, takže proč ztrácet čas s odpovídáním na nabídku, která se už od začátku netváří, kdo ví jak výhodně?

Začarovaný kruh nabídky a poptávky

Proč vlastně personalisté plat v inzerátech neuvádějí?

To je docela jednoduché. Prostě čekají na to, až ideálního kandidáta poznají osobně – a pak mu nabídnou v podstatě cokoliv mu na očích vidí. Problém je jen v tom, že bez uvedení platu ho zkrátka nepoznají. Plus je tady samozřejmě ještě odvrácená stránka uvádění platů. Na jednu stranu společnost sice skutečnému odborníkovi dovede nabídnout plat podle jeho představ. Jenže to nejprve musí vědět, jaké ty představy jsou. Proto se často stává, že společnost nabídne určité rozmezí finančního ohodnocení a zrovna se o pár stovek netrefí do představy svého ideálního kandidáta a ten tak neodpoví zase z toho důvodu, že v inzerátu plat byl, jenže moc nízký.

Takže co s tím?

Jobstack.it právě pro tento problém navrhl originální řešení.

Inovativní řešení věčného problému na pracovním trhu – řekněte si o peníze sami

Nelíbí se vám, že je u inzerátu místo konkrétní částky uvedeno pouze „dobré finanční ohodnocení?“ Nebo naopak potenciální zaměstnavatel uvádí částku, které se můžete jen ušklíbnout? Na Jobstack.it můžete během odpovědi na inzerát rovnou použít kolonku, která dá druhé straně vědět, jaký plat si za svou práci představujete.

Tím se rovnou vyhnete těm trochu nepříjemným chvilkám na pohovoru, stejně jako ztracenému času v případě, že se vaše požadavky pohybují úplně v jiných dimenzích, než je firma ochotná nabídnou. Tato funkce portálu Jobstack.it šetří čas všem zúčastněným stranám – a kdo ví, třeba i vám otevře naprosto nečekané příležitosti snů.

Vyzkoušejte si to na Jobstack.it.

Continue Reading

Sledujte nás

Vhodný tarif pro studenta? Mrkněte se na nabídku.

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.