Letní kino, každý si představí jakési odlehlá místa v kempech nebo lavičkové parky. Zato v Berlíně vymysleli mnohem originálnější způsob jak by mohlo letní kino vypadat. Nápadem tohoto plánu byl, aby lidé mohli relaxovat také i pod širým nebem se svou drahou polovičku, proto vymysleli jakési výřivkové letní kino. Aby si každý přišel na své a nemusel se o nic starat při filmu. A užil si relaxaci, šampusy a dokonalou obsluhou. No prostě romantika. Mrkněte se sami, jak se tento geniální nápad vydařil.

pic_whirlpool_cinema_001__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_002__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_003__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_004__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_005__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_006__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_007__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_008__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_009__tcp_gallery_image pic_whirlpool_cinema_010__tcp_gallery_image

 

 

 

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.