Abychom si udrželi hezkou postavu, jsme nuceni vynechat některé dobroty z našeho jídelníčku. Ovšem nemusíme je úplně vynechat. Stačí je nahradit jinou potravinou. A tyto to jsou.

Místo zmrzliny sorbet
Vaše nepřekonatelná dobrota obsahuje mnoho tuku. Sorbet tuku obsahuje v podstatě daleko méně. Vypadá jinak, ale chutná stejně.

Perník místo čokolády
Bohužel mléčná čokoláda patří mezi nejhorší potraviny pro vaši postavu. Proto si místo čokolády dejte raději perník. Navíc je perník velmi zdravý.

Místo oleje tuňák ve vlastní šťávě
Tuňák je velmi zdravá ryba a jeho obsah bílkovin je přibližně stejný jako kaviár. Aby se bílkovina mohla trávit lépe, zvolte konzervovaný tuňák. Tuňák obsahuje například vitamíny A, B12, D a E.

Ovoce místo cookies
Kdykoliv dostanete chuť na nějakou tu svačinku, sáhnete po něčem sladkém. Hlavním trikem je si v čas říci stop. Cookies je cukrové zlo, které vaše tělo nepotřebuje. Vezměte si raději ovoce, které srší vitamíny.

Místo kupovaného müsli ovocné vločky
Domácí ovesné vločky s ovocem a ořechy jsou daleko zdravější než kupované směsi. Směsi totiž obsahují látky zlepšující chuť a cukr, který činí spotřebu zajímavější.

Veggie trojúhelníčky místo bramborových lupínků
Domácí zeleninové trojúhelníčky jsou daleko zdravější než bramborové lupínky, které jsou zakoupeny v obchodě.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.