Možná jste se již v minulosti setkali s tím, že se váš iPhone či iPad nedopatřením poškodil. Ať už se jednalo o vizuální poškození vlivem špatné manipulace, nebo nastal problém uvnitř zařízení, vždy je potřeba navštívit kvalitní a spolehlivý servis, který se o váš smartphone postará. Potřebujete váš telefon opravit, ale co nejdříve jej nadále využívat? Pak dejte přednost našemu servisu OpravimeiPhone.cz, který vyřeší váš problém na počkání a to v mnoha případech i do 15 minut. Pokud tedy hledáte Apple servis v centru Prahy, pak je to ideální řešení.

Nechte si vyměnit poškozený LCD displej na iPhone v jedné z našich poboček, přičemž první pobočka je na Praze 5 v Košířích. Lehce se na místo dostanete z metra Anděl tramvají 6,9,10 a to na zastávku U Zvonu. Ze zastávky uděláte už jen pár kroků do ulice Mahenova a jste tam. Pokud přijdete autem, bez starostí zaparkujete přímo před vchodem. Parkování na hodinu máte zdarma. Druhou pobočku najdete na Praze 8 v Libni. Z metra Palmovka jsou to 2 minuty chůze na adresu Sokolovská 1291/172, a pokud přijedete autem, tak bez starostí zaparkujete skoro až u vchodu.

Naši technici dokážou vyřešit téměř jakýkoliv problém na iPhone či iPadu, přičemž například na počkání dokážeme vyměnit baterii, nebo diagnostikovat problémy vašeho zařízení.

Jak je to se zárukou?

Jako jediní v Praze řešíme záruční výměny na počkání, a to výměnou kus za kus. Žádné čekání, žádné nesmyslné posuzování. Stačí přijít, ukázat vadu s kterou máte problém na vašem zařízení a díl Vám ihned na počkání vyměníme. Tuto záruku můžete uplatnit celé 2 roky.
Co když ztratíte účet od opravy? Nevadí, našich zákazníků si vážíme a naše díly máme vždy řádně označené, takže nebude problém s uplatněním záruky bez účtu.

Logo

Máte vytopený iPhone, Mac nebo iPad

Pro nás žádný problém! Máme víc jak 85% úspěšnost opravy všech vytopených Apple zařízení. Vašeho iMiláčka zbavíme oxidace a poškozené díly vám vyměníme za tu nejlepší cenu.
Pokud však budete v 15% zákazníků, kterým se iPhone nepodaří opravit, čištění v ceně 750kč budete mít od nás ZDARMA.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.