Na 10. května připadá jeden z nejhezčích dnů v roce – Svátek matek. Co tentokrát věnovat mamince kromě jarní kytičky ještě něco originálního? Přinášíme tipy na dárky, z nichž se bude těšit ještě dlouho, a které jsou nejen krásné, ale i praktické.

Doma jako v Karibiku

Závěsná sedačka Caribeña Basic La Siesta nabízí maximální komfort s minimálními nároky na prostor. Kvalitní a měkká bavlna je velmi odolná (pevné lemy se zesílenými okraji), nežmolkujese a snadnose udržuje. Bambusová konstrukcedobře odolává povětrnostním vlivům a má příjemně hladký povrch (dřevo pochází z odpovědného lesního hospodářství FSC®). Díky otočnému čepu se s křeslem můžete bezpečně otáčet kolem své osy, aniž by se křížily závěsné šňůry. Sedačka získala značku GS pro výrobky splňující nejvyšší bezpečnostní standardy.Koupíte ji na www.4camping.cz za doporučenou cenu 2 490 Kč.

Úplně jiné máslo

Bio ghíčko je čistý máselný tuk s chutí a vůní másla, který pochází od krav chovaných v ekologickém zemědělství. Krávy se pasou většinu času na trávě, proto jejich mléko obsahuje i větší množství vitamínů, minerálů a např. kyselinu CLA, která pomáhá snižovat tuky i hladinu cholesterolu v těle a pomáhá budovat svalovou hmotu. Bio ghíčko se nepřepaluje, krásně voní a skvěle chutná. Vydrží až rok a nemusí se chladit. Přikládají se mu i blahodárné účinky na lidské zdraví. Bio Ghí nyní můžete koupit v limitované sérii, a sice ve sklenici se srdíčkem, na www.ceskeghicko.czza 355 Kč (500 ml).

 

Fotokouzlení s iPhonem

Pro maminku, která vlastní iPhone a ráda fotí, bude originálním a zároveň veskrze praktickým dárkem online fotokurzs názvem Nejlepší fotokouzla s iPhonem, který pořádá fotograf a vítěz Czech PressPhoto Jan Rybář. Fotokurz obsahuje tři hodiny videí věnujících se ovládání iPhonu, tvorbě kompozic i užití aplikací, díky nimž se může každý majitel iPhonu hezky v klidu domova naučit naplno využívat potenciál svého mobilu, o němž se ví, že v některých situacích předčí i klasické foťáky. Kurz Nejlepší fotokouzla s iPhonem koupíte na www.iFotografovani.cz za 699 Kč. PS: Pokud maminka iPhone nevlastní, můžete jí vybrat kterýkoli další z online kurzů pro klasické foťáky!

Aby pleť nežíznila

Pokožka potřebuje pro svou správnou funkci a zdraví vodu. Důležité však je, jak efektivně vodu váže a využívá. Docílit optimální hydratace pleti, a tento stav udržet, pomáhá Essenté Set pro intenzivní hydrataci pokožky. Obsahuje hned tři špičkové kosmetické přípravky: Essenté Mycí emulzi s AHA kyselinami (100 ml), Essenté Výživný hydratační krém (50 ml) a Essenté Intenzivní hydratační booster (50 ml). Účinné látky se postarají o okamžitou i dlouhodobou hydrataci pokožky, protožedokáží stimulovat buněčnou aktivitu, podporovat ochranné mechanismy v kůži a zvyšovatjejí pevnost a pružnost. Set je vhodný pro suchou i velmi suchou pleť a koupíte jej na www.essente.czza 1 620 Kč.

Přirozeně krásné řasy

Která maminka by netoužila po dlouhých a hustých řasách? Jenže ne každé je to od přírody dáno, a ne každá máchuť zabývat se z různých důvodů „umělými“ řasami. V takovém případě je skvělým řešením novéBeautyLashSérum na řasy s účinnými přírodními složkami (slunečnicový olej, proso, pšenice, rozmarýn…), díky němuž budou řasy výrazně delší a hustší. Složení bohaté na rostlinné extrakty je navíc certifikované jako veganské, neobsahuje hormony ani prostaglandiny.Při pravidelném používání (2x denně) tak budou maminčiny řasy výrazně delší a hustší za 8 týdnů. Při pravidelném používání uvidíprvní výsledky již po 4 týdnech. Koupíte na www.beautylash.cz za 697 Kč (4 ml).

Zdroj a foto:www.ceskeghicko.cz, www.ifotografovani.cz, www.beautylash.cz, www.essente.cza www.4camping.cz

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.