V případě, že vlastníte firmu a potřebujete přemístit vaše podnikání do větších prostorů, nebo zrovna zakládáte společnost a vašim požadavkem je sídlo a zázemí v hlavním městě, výběr může být někdy opravdu těžký a časově náročný. V první řadě se nabízí možnost hledat kancelářské prostory na vlastní pěst pomocí inzerátů, přičemž však existuje daleko snazší a rychlejší způsob, tedy specializovaná firma, na kterou se lze v každém případě spolehnout. Takové firmy poskytují komplexní služby na realitním trhu pro firmy.
Jak už možná znáte z předchozích zkušeností, nebo z doslechu od vašich obchodních partnerů, vybrat správné kancelářské prostory pro vaše podnikání není vždy úplně jednoduché a je třeba soustředit se na několik hlavních faktorů, které od budoucí kanceláře očekáváte. Ať už se jedná o dopravní dostupnost pro zákazníky či zaměstnance, nebo třeba parkovací místa či stravovací zařízení v okolí, vždy se může vyskytnout problém, který bez odborníků nevyřešíte. Pokud tedy dáte přednost druhé variantě, která pro vás nabídne řešení přímo na míru a bude daleko zajímavější, stačí udělat pár jednoduchých kroků. V první řadě je ideální sjednat si osobní schůzku s realitním poradcem, případně pak pomocí internetu vyhledat webové stránky společnosti, která se zabývá pronájmem kanceláří v Praze.
Jedna z oblíbených a doporučených firem je Prague Offices Solutions s.r.o, která působí na pražském realitním trhu již od roku 2001 a za dobu své existence zprostředkovala pronájem kanceláří pro více než 160 firem. K dispozici jsou desítky zajímavých nabídek, přičemž v nabídce najdeme také již zařízené kanceláře.
Pokud již máte vybranou lokalitu, kde chcete začít podnikat, nebo kam potřebujete přestěhovat vaši fungující společnost, pak určitě doporučujeme nahlédnout do interaktivní mapy kanceláří, kde snadno zjistíte, zda se v okolí nachází dostupné kancelářské prostory, případně pak můžete využít poptávky a domluvit se podrobněji na vašich požadavcích přímo s makléřem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.