Vybrat levnou ale kvalitní bezdrátovou myš pro hraní je poměrně tvrdý oříšek. Na internetu totiž objevíte nejrůznější modely s povedeným designem a zajímavými specifikacemi, které lákají zejména na nízkou pořizovací cenu, jaké však ve skutečnosti jsou? Vybrali jsme pro vás alternativní řešení v podobě herní myši Trust GXT 115 Macci disponující ergonomickou konstrukcí a funkcemi jenž vyhoví všem milovníkům herních titulů. Mimochodem nizozemská společnost Trust nabízí již dlouhá léta ve svém portfoliu řadu počítačových doplňků a jejich produkty si vychvalují uživatelé po celém světě. Pojďme se společně podívat na všechny přednosti vybraného produktu. 

 

Pokud si tento produkt objednáte, dorazí vám v kartonové krabici odpovídajících rozměrů, přičemž uvnitř najdeme samotnou herní myš, klasickou tužkovou baterii a USB adaptér, prostřednictvím kterého probíhá komunikace s počítačem. Díky svým miniaturním rozměrům nebude nijak výrazně překážet. Nechybí ani uživatelský manuál, který poradí s připojením. Jestliže se zaměříme na testovaný produkt, už na první pohled je patrné, že se jedná o bezdrátovou myš zaměřenou především na hráče. Je třeba počítat s tím, že v rámci nižší ceny použil výrobce slabší komponenty, zejména pak snímač s nižším rozlišením 2400 DPI. V balení nenajdete ani dobíjecí kolébku, či integrovanou baterii, musíte si vystačit s AA tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Velmi nás překvapila příjemně nízká hmotnost, konkrétně 100 gramů, což oceníte při delším používání.

Výsledek obrázku pro GXT 115 MACCI

Testovaný model má k hráčům opravdu blízko, což je zřejmé už při prvním pohledu na konstrukci, přičemž za zmínku stojí vykrojená část mezi dvojicí hlavních tlačítek. Díky tomu se nemůže stát, že stisknete jiné tlačítko, než jste původně chtěli. Co se týká povrchové úpravy, výrobce Trust vsadil na matný černý plast, na kterým se nepotí dlaň a při používání je velmi příjemný. Rolovací kolečko je pak oblé a celkem široké, navíc je pogumované, aby bylo posouvání co nejpřesnější. Levý bok je poměrně dobře tvarován a dobře na něm sedí palec. Zkrátka celá myš se může pochlubit jednoduchým tvarem s dobrou ergonomií, který nám při testování vyhovoval. Nad levým palcem pak máme k dispozici dvojici tlačítek, které si můžete libovolně naprogramovat. Citlivost senzoru si pak můžete snadno nastavit přes tlačítko na hřbetu myši, vybírat můžete konkrétně mezi režimy 800, 1200, 1600, 2000 a 2400 DPI.

Výsledek obrázku pro GXT 115 MACCICo se týká specifikací herní myši Trust GXT 115 Macci, ty odpovídají cenovému zařazení, nečekejte od nich tedy extrémně vysoké hodnoty rozlišení spínače ani možnost ukládání maker pomocí specializovaného softwaru. Přesto právě výrobce Trust vyrobil za necelých 600 Kč vskutku zajímavý produkt, který je atraktivní jak vzhledově, tak po „výkonnostní“ stránce. Pokud tedy hledáte cenově dostupnou myš, která umožní bezdrátové propojení a navíc hezky vypadá, pak se jedná o ideální volbu, která splní všechna vaše očekávání.

Podle výrobce můžete zařízení používat až ve vzdálenosti 10 metrů od přijímače, který vysílá na bezdrátovém pásmu RF 2.4GHz. Svým lákavým designem dokonale padne ke každé herní klávesnici, ale také k samotnému notebooku. Myš je také vhodná i na cesty díky rozměrům 118 x 63 x 36 mm. Jak dlouho vydrží baterie při aktivním používání? Dle informací až 3 měsíce, což je více než dostačující.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.