Vyhrajte s námi další parádní dárek! Pokud vás nikdo letos na Vánoce nepřekvapil zajímavou elektronikou, pak máte možnost jeden hodnotný předmět vyhrát u nás! Fotoaparát EOS M10 má kompaktní, lehké a stylové tělo, které se snadno přenáší a v němž se snoubí výkon digitální zrcadlovky s možností používání různých objektivů. Učiňte první krok do fotografování s vyměnitelnými objektivy, jenž vám nabídne jednoduchost podpořenou výkonem od společnosti Canon. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo je starší 18 let a bydlí na území České Republiky. Prosíme držte se podmínek a nezkoušejte hlasovat vícekrát, každá odpověď bude systémem překontrolována a duplicita bude automaticky vyřazena. Pro soutěž je třeba splnit následující podmínky. Soutěž bude ukončena 31.1.2017 ve 23.59.

1.KROK – STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU:

like

• UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY!! Pro zařazení do soutěže se musíte stát fanouškem naší stránky na Facebooku. Podle vaší e-mailové adresy proběhne kontrola, zda jste tento krok splnili. Děkujeme za pochopení!

2. KROK – VYPLŇTE FORMULÁŘ PŘILOŽENÝ NÍŽE:

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.