Po dlouhé odmlce a připravované úpravě designu našeho internetového magazínu LifeStyleMagazín.cz pro vás čtenáře a naše fanoušky jsme se za redakci rozhodli jako omluvu a možnost získat si opět naši důvěru uspořádat soutěž o poměrně zajímavý produkt, který zaujme snad každého. Do soutěže dáváme herní konzoli SONY PlayStation 4 s kapacitou disku 500GB se kterou bude vaše volná chvíle neuvěřitelně zábavná.

Nejvýkonnější konzole

Systém PlayStation 4 zaručuje větší, odvážnější a více strhující zážitky. A víc, než jste si kdy dokázali představit.

Proč si vybrat systém PS4?

Nabízí strhující grafický výkon, který promění herní svět v oslnivou realitu. Postará se o skvělou zábavu s přáteli i bez nich. Umožní vám hrát, kdykoli budete chtít, díky automatickým aktualizacím na pozadí a hrám, které můžete spustit i při stahování.

Jak můžete získat PS4 v naší soutěži?

1.KROK – STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU:

Pokud se vám nezobrazuje okno níže, klikněte zde a budete přesměrováni

like


• UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY!! Pro zařazení do této soutěže se musíte stát fanouškem naší stránky na Facebooku. Podle vaší e-mailové adresy proběhne kontrola, zda jste tento krok splnili. Děkujeme za pochopení!

2. KROK – ODPOVĚZTE NA UVEDENÉ OTÁZKY VE FORMULÁŘI:


Výherce bude vylosován 31.3.2016 pomocí random.org. Výherce nemůže požadovat finanční náhradu, nebo jinou kompenzaci. Na darovaný model nevystavujeme žádnou záruku. Každý může soutěžit pouze jednou. Pokud bude uživatel soutěžit opakovaně, bude automaticky vyloučen.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.