Endorfiny z jízdy po svahu ještě umocní dobrý pocit ze správně vybrané lyžařské výbavy. Kvalitní lyže, oblečení i doplňky jsou zárukou, žedosáhnete bez velké námahy skvělých výkonů a užijete si pohodu na sněhu v suchu, teple a pohodlí.  

 

Lyžují (skoro) samy

Dámské sportovně-rekreační lyže ElanDELightSupreme PS + ELW 10 s nízkou hmotností, laminovaným dřevěným jádrem a deskou Power Shift jsou extra pevnou verzí nejlehčí lyže na světě a jsou určeny pro jakýkoliv terén. Nemusíte dělat pauzy po několika jízdách, protože díky nízké hmotnosti lyží ušetříte energii a vydržíte na svahu celý den. Patentovaná technologie SlimShape snižuje hmotnost lyže, přispívá k optimálnímu držení hran od špičky po patku a k přímému přenosu síly na hrany lyží ve vysoké rychlosti. Zesílená karbonová výztuž zaručuje velkou pružnost a stabilitu ve vyšších rychlostech a umožňuje zatáčet a carvovat jako nikdy předtím! Koupíte je ve Ski a Bike Centru Radotín za 14 841 Kč.

 

Luxus nejen pro freeride

Kalhoty KjusLadies FRX AlphaPants polstrované materiálem PolartecAlpha jsou mimořádně prodyšné a přitom teplé. Mají poutka pro spojení bundy a kalhot, suchý zip pro regulaci obvodu pasu, ochranu proti sněhu. Ocení je především freeride lyžařky. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 10 773 Kč.

 

Legenda se vrací

Dámské membránové lyžařské kalhoty KjusLadiesFormulaPants patří k opravdovým legendám značky a letos je pořídíte v mnoha barevných kombinacích. Mají zateplení Fast Thermocore ze strečového vlákna, neomezují v pohybu, udrží tělo v teple i při nízké okolní teplotě a odvedou vlhkost od pokožky. Výborná membrána Dermizax DX nabízí vysoce nadstandardní nepromokavost a prodyšnost. Koupíte je ve Ski a Bike Radotín za 12 340 Kč.

 

Zlehka do každého terénu

Sportovní lyže all-mountainVölklFlair 81 E + iPT WR XL 11 TCX GW Lady s karbonovým vyztužením jsou určeny pro dobré lyžařky, které vyžadují naprostou spolehlivost a vynikající výkony při jízdě v různých terénech. Tento model lze bez nadsázky označit za vzor univerzálních lyží pro ženy, pro něž jsou konstrukčně upraveny –jsou asi o 12% lehčí než běžné modely. Tento typ je dodáván s inovovaným vázáním iPTWideride XL Lady, které má nejen nižší hmotnost, ale také o 40% širší kontaktní plochu uchycení k lyži provýbornou dynamiku. Tvar vázání plně respektuje trend maximální koncentrace hmoty co nejblíže ke středu lyže, což vede ke snazšímu a přesnějšímu ovládání lyží. Koupíte je na www.lyze-radotin.czza 19 791 Kč.

 

Hřejivé lyžáky

Dámské lyžařské boty RossignolPure Pro Heatv sobě spojují jedinečný výkon, přesnost a vysoký komfort dosažitelný pomocí tzv. bootfittingu. Vyhřívaná vnitřní botička zateplená Merino vlnou umožňuje nastavení vyhřívání na mírné (17-19 hodin), střední (8-9 hodin) a vysoké (4-5 hodin). Baterii vnitřní botičky lze dobít pomocí USB kabelu (v balení). Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 13 990 Kč.

 

Pro náročné lyžařky

Dámská membránová lyžařská bunda Phenix Rose Down Jacketupoutá sofistikovaným zateplením ThunderonDigeniteThermo, jehož vlákna obsahují keramický kompozit, schopný generovat a následně udržet teplo z infračerveného záření.Navíc vykazuje skvělé antibakteriální vlastnosti a na minimum omezuje statickou elektřinu. Tepelný komfort zvyšuje zateplení prachovým peřím. Bunda je ozdobena pravou mývalí kožešinou. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 18 899 Kč.

 

Dokonalá přilba

Dámská lyžařská přilba Giro Eraje funkční, technicky vybavená a přitom něžná.Skvěle padne a díky nízkému profilu vám bude slušet jako žádná jiná. Stahovací kolečko systému In Form se stejně jako regulace odvětrání Thermostat ovládá snadno jednou rukou. Pro ženy, které kladou nejvyšší důraz na bezpečnost, jsou k dostání i vybrané barvy s technologií MIPS, která navyšuje ochranu mozku před působením rotačních sil. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 2 699 Kč.

 

Hi-techbunda

Dámská lyžařská bunda DescenteSeraphina je zhotovena z 360stupňového elastického materiálu s membránou DTL.Má efektivní zateplení prachovým peřím a vlákny Navi Heat, která dokážou přeměnit sluneční záření na teplo a přispějí tak k pohodě lyžařky za každého počasí. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 15 990 Kč.

 

Dobře vidět za každého počasí

Lyžařské brýle Giro Ella Black/Gold ShimmerVivCopper/VivInfrared (2 skla)mají bezrámový design s magnetickým systémem QuickChange. Skla jsou vybavena magnety, které zajistí správné usazení v rámu, Evak technologií pro odvětrání vnitřního prostoru brýlí a úpravou proti zamlžení Anti-fog. Brýle mají dva různé zorníky pro lyžování v jasném počasí a při sněžení.Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 4 599 Kč.

 

Brýle pro non-stop lyžování

Dámské lyžařské brýle GiroDylanWhiteQuilted Amber Pink/Yellow (2 skla) mají EXV technologii pro široké zorné pole a design, který se bude líbit mladým progresivním lyžařkám. Vybrané barevné varianty obsahují dvě různá skla pro ty, kdo chtějí lyžovat od rána do večera za jakýchkoliv podmínek. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 2 299 Kč.

 

Chytrá čepice

Dámská čepice s bambulíDescenteSnowv elegantním designu využívá jakozákladní materiál vlnu kombinovanou s akrylem a technologii Heat Navi, která dokáže velmi efektivně přeměnit široké spektrum paprsků slunečního záření na teplo. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 1 590 Kč.

 

Bambule je in

Dámská zimní pletenáčepiceEisbärKiana Pompon MÜs bambulí a vnitřní fleecovou podšívkou je k dostání na www.lyze-radotin.cz za 899 Kč.

 

Praktická čelenka

Pletená čelenka EisbärJamie Flag STB má vnitřní fleecovou podšívku a koupíte ji na www.lyze-radotin.cz za 999 Kč.

 

 

-box-

Ski a Bike Centrum Radotín je specializovaná prodejna pro lyžování a cyklistiku, založená v roce 1988. Nabízí prémiové značky sportovního vybavení a oblečení. Provozuje také špičkový lyžařský a cyklistický servis, test centrum a půjčovnu lyžařského náčiní. Je výhradním dovozcem dětského oblečení Reima v České republice a pořadatelem mnoha sportovních akcí. Více nawww.skiservis.cz

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.