Jak se bydlí v Praze? V nových bytech, které vznikají pod záštitou renomovaných developerských společností, to vypadá úplně jinak než v činžácích a panelácích. Byty jsou tak často vyprodané ještě před tím, než dojde ke kolaudaci. Chcete-li si sen o novém bydlení splnit co nejdříve, raději příliš dlouho neváhejte a zaměřte se na aktuální nabídku již nyní. V našem hledáčku utkvěl nový rezidenční projekt Tandem Modřany v Praze 4. Stojí za ním zkušení developeři z Sekyra Group, což je samo o sobě garancí kvality.

Proč se zabydlet právě v Modřanech?

Modřany jsou ideální místem pro novostavby v Praze, protože nabízí kombinaci skvělé dopravní dostupnosti, kompletní občanské vybavenosti a klidného prostředí. Ať je váš životní styl aktivní, nebo naopak spíše pomalejší, okolí plné zeleně si okamžitě zamilujete. Poblíž developerského projektu Tandem Modřany se nachází množství sportovišť.

lifestylemagazin.cz_sekyragroup_cz_01

Když dostanete chuť na nákupy v centru města, stačí osedlat automobil a za pár minut jste na místě. Anebo tramvaj, která vás do středu dění doveze za čtvrt hodiny.

Nové byty v Praze 4 jsou vhodné pro každého, kdo hledá příjemné místo s bohatými sportovně-rekreačními možnostmi. Na své si přijdou milovníci turistiky, cyklistiky, in-line bruslení, golfu, tenisu, skateboardingu, vodních sportů a dalších aktivit. Mladé rodiny ocení přítomnost školek, škol a lékařských zařízení.

Moderní byty pro singles i rodiny

Projekt Tandem Modřany čítá dvě jednostranně orientované šestipatrové budovy s celkem 76 byty s dispozičním členěním v rozmezí 1+kk, 2+kk a 3+kk. Nedílnou součástí každé bytové jednotky bude balkón, sklepní kóje a parkovací stání. Architekti nezapomněli ani na kočárkárnu pro maminky a zastřešenou místnost pro komunální odpad.

lifestylemagazin.cz_sekyragroup_cz_02

Co dodat závěrem? Tandem Modřany patří mezi nejzajímavější developerské projekty v Praze a vy si o něm můžete přečíst další informace na sekyragroup.cz.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.