Je vaším tajným přáním navštívit masážní salón zaměřený na thajské masáže? V čem vám rozhodně může tento léčebný kosmetický prostředek pomoci a čeho se raději vyvarovat? Pojďme se společně podívat na několik zajímavých věcí o starobylém thajském masírování, který se ve stejné podobě praktikuje již více než dva tisíce let. Asi každého v první řadě napadne otázka, čím se vlastně liší thajská masáž od masáže klasické? Mezi klíčové rozdíly patří především účinek, jelikož evropská masáž se soustředí na jednu nebo více svalových skupin, zatímco thajská masáž se věnuje celému tělu. Určitě stojí za zmínku, že masírování takovým způsobem pracuje s reflexními a akupresurními body, které mají vliv na celkové zdraví člověka. Během stlačování těchto bodů totiž proudí energie celým vaším tělem.

Jsou to tzv. energetické dráhy v těle, které se nacházejí v hloubce přibližně dvou centimetrů pod kůží, jenž terapeutka masíruje hlavně tlakem a svojí vahou. Taková správná masáž pak rozhodně není bolestivá, měla by být příjemná a výrazné zlepšení pocítí především lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, nebo pravidelně nesportují. Pokud vás tato aktivita velmi láká, je především důležité vybrat si dobrý a kvalitní salón, kde získáte další informace ohledně toho, zda je pro vás taková thajská masáž vůbec vhodná. Rozhodně nedoporučujeme masírování těhotným ženám, seniorům, nebo dětem. Jedním takovým salónem, který můžeme rozhodně doporučit je Asian SPA Praha – thajské masáže, přičemž si ze široké nabídky služeb zaručeně vyberete.

Co je důležité zmínit, že terapeutky znají dokonale anatomii lidského těla včetně rozmístění všech akupresurních bodů, přičemž jsou držitelkami příslušných thajských certifikátů. Zakoupit si můžete také akční službu v rámci balíčku „Happy hours“, který je možné získat od pondělí do pátku v době od 10:00 do 14:00. Blíží se Vánoce a nevíte si rady s dárkem pro vaše blízké, přátelé, nebo známé? Máme pro Vás řešení! Darujte nevšední zážitek v podobě tradičních thajských procedur z rukou profesionálních masérek přímo z Thajska!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.