Hrad Karlštejn zdobí krajinu Českého krasu od konce 14. století. Byl to svého času nejdůležitější hrad v zemi, protože v něm byly uloženy říšské korunovační klenoty. Dnes patří k nejpopulárnějším turistickým cílům. I když je v podhradí rušno, najde se blízko hradu místo, kam lidé jezdí za romantikou, luxusem, klidem a odpočinkem. Vyrazíte také?

Ubytování ve stylu

Za relaxem se jezdí do hotelu Mlýn Karlštejn. Vznikl rozsáhlou rekonstrukcí budovy starého mlýna, který v podhradí na břehu řeky Berounky stál téměř o celé století dříve než hrad.

Hotel Karlštejn má celkem 21 pokojů různých typů, na všech je hostům k dispozici wi-fi internetové připojení, všechny jsou nekuřácké. Mezi nejkrásnější pokoje hotelu patří pokoj Královny Elišky, který je vybaven stylovým nábytkem i zámeckou dubovou podlahou. Jistě vás také okouzlí pokoje The Best Room HER & HIS, které jsou vybaveny velkou manželskou postelí, stylovým nábytkem a zdobí je i volně stojící vana.

Z oken se naskýtá nádherný výhled do okolí. K hotelu Karlštejn patří rozlehlý areál, ve kterém se nachází i mini Zoo. Jeho součástí je altánek na ostrově u jezu řeky Berounky, kde se často pořádají svatby. Jedná se o velmi romantické místo, hotel proto získal již třikrát titul Svatební místo roku.

S balíčky výhodněji

Pro zamilované i pro ty, kdo chtějí vyrazit za relaxem, připravil hotel 2 speciální balíčky. První z nich je Romantický a obsahuje ubytování, snídani, romantickou večeři při svíčkách, dárek pro dámu a košík ovoce na pokoj. Relaxační balíček také obsahuje ubytování, snídani a večeři, navíc ještě 1,5 hodiny v privátním wellness a jako pozornost láhev sektu.

Poznejte okolí

Český kras je nádherný kout České republiky, nezůstávejte jen na hotelu. Podívejte se, jaké všechny aktivity v okolí Karlštejna vám mohou zajistit na recepci. Je to například let vrtulníkem nebo balónem. Z výletních cílů vřele doporučujeme lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více zde).

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.