Článek určený především pro slečny, které tyto rady jistě ocení. Představte si situaci, kdy se chystáte na nečekanou a důležitou schůzku, když v tom zjistíte, že lak na vašich nehtech je příšerný, nebo oprýskaný a musíte jej okamžitě dostat dolů. Co však dělat v případě, že v koupelně najdete prázdný odlakovač? Podívejte se celkem na čtyři snadné způsoby, jak si odlakovat nehty bez odlakovače.

1. Lak na vlasy

Nemáte doma odlakovač, ale lak na vlasy ano? Pak lak nastříkejte poctivě na všechny nehty, nechte chvíli působit a poté setřete vatovým tampónem. Lak na vlasy obsahuje látky, které starý lak na nehtech rozpustí a vy ho pak snáze dostanete dolů.

2. Čerstvý lak

Dalším řešením je přetřít starý lak lakem čerstvým. Ne proto, abyste zamaskovaly nedokonalosti, ale proto, že ten nový na sebe nalepí ten starý a pak už jen stačí setřít ubrouskem. Jako čerstvý lak volte ale raději nějaký průhledný či alespoň světlý, ať pak nemáte úplně barevné ruce.

3. Pilník

Pilník ve tvaru kostky je perfektní řešení, které vám pomůže zbavit se oprýskaného starého laku. Prostě jen pilujte a pilujte, dokud nebude barva úplně pryč. Buďte ale opatrné, můžete si totiž zbytečně poškodit nehet pod lakem.

4. Deodorant

Deodorant ve spreji funguje podobně jako lak na vlasy. Obsahuje látky, které starý lak rozleptají a vy pak můžete jednoduše starou barvu ubrouskem z nehtů odstranit. Deodorant nastříkejte přímo na nehty nebo na vatový tampón a pusťte se do práce.

Zdroj: Humr.cz

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.