V případě, že chcete sledovat televizní programy na vašem počítači zdarma, připravili jsme pro vás článek prezentující celkem sedm pořadů, které jsou k dispozici Online bez poplatků. Stačí kliknout na tlačítko spustit přehrávač, nebo můžete listovat TV programem a sledovat tak nabídku právě vysílaných seriálů a pořadů.

ČT1

ČT1, tedy první kanál, byl zřízen 1. ledna 1992, v té době nazvaný ČTV. Dříve stanice vysílala pod názvem Československá televize. ČT je financována z televizních poplatků a zákonem vymezené podnikatelské činnosti.

TV PROGRAM
SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

ČT2

ČT2 je druhý kanál státní České televize. Stanice je zaměřena na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady orientované na přírodu, historii a vědu. V roce 2011 zavedla Dvojka tzv. tematické dny.

TV PROGRAM
SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

ČT24

TV stanice ČT24 je veřejnoprávní zpravodajský kanál České televize. Televize vysílá nonstop. Kanál je vysílán digitálně (DVB-T) z veřejnoprávního Multiplexu 1, a také na satelitních, kabelových a IPTV platformách. Na rozdíl od stanice ČT sport vysílá ČT 24 na satelitu nekódovaně. Generálním ředitelem televize je Petr Dvořák, ředitelem Zdeněk Šámal. ČT24 začala vysílat 2. května roku 2005.

SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

ČT Sport

TV stanice ČT Sport je veřejnoprávní sportovní kanál České televize. Televize začala vysílat pod názvem ČT4 Sport. V roce 2008 byla přejmenována na ČT 4 a následně v minulém roce na ČT Sport. Kanál je vysílán digitálně (DVB-T) z veřejnoprávního Multiplexu 1, a také na satelitních, kabelových a IPTV platformách. Na rozdíl od stanice ČT24 vysílá ČT Sport na satelitu pouze kódovaně. Generálním ředitelem televize je Petr Dvořák, ředitelem Jiří Ponikelský.

SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

Nova

TV Nova vysílá v České republice již od r. 1994. Konkrétněji od 05:00 hod. dne 4. února 1994, tehdy pod vedením Vladimíra Železného. Kanál vysílá 24 hodin denně. Provozovatelem druhé komerční televize je skupina CET 21.

TV PROGRAM
SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

Prima

Hlavním kanálem skupiny FTV Prima je televize Prima. Stanice navazuje na vysílání předešelé PRIMA televize, jejiž původní název v letech 1993-1996 byla Premiéra TV a ta patřila k vůbec první komerčně provozované televizní stanici v ČR. Prima family začala oficiálně vysílat 1. ledna 2012 od 06:00.

TV PROGRAM
SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

Prima Love

Třetí televizní stanice skupiny FTV Prima, TV Prima love začala vysílat 8. března roku 2011. Stanice je dostupná jak na satelitním příjmu, tak i digitálně z multiplexu 3. I Prima love veškeré odvysílané pořady nahrává na PrimaPlay a mezi nejsledovanější momentálně patří americký sitcom Nouzové přistání, TOP Star magazín a britská kulinářká show Jamie vaří rychlovky.

Mezi pravidelné seriály, které můžete na Prima love sledovat patří 3. série sitocmu Sabrina – mladá čarodějnice, americký mysteriózní seriál Za branou, komediální seriál Taková moderní rodinka, český seriál Velmi křehké vztahy, komediální Will a Grace s mnoha seriálovými oceněními, oblíbené Čarodějky, Closer, reality show Fantastické dorty a Máte doma uklizeno?, dokumentární cyklus Nejúžasnější hotely světa či velmi úspěšný seriál Sex ve městě.

TV PROGRAM
SPUSTIT PŘEHRÁVAČ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.