Již za několik dní nám oficiálně začíná léto a s ním přichází skvělá příležitost pořídit si novou vodní dýmku, která bude dokonalým společníkem v každé situaci. Neznáme lepší situaci, než posedět společně se svými přáteli nad dobrou dýmkou, která zpříjemní pohodovou atmosféru – Proč do toho nejít společně? Právě kouření vodní dýmky se stalo v posledních letech sociálním fenoménem a získává na oblibě zejména u mladší generace. Plánujete si zakoupit v nejbližší době některou z dýmek, nebo chcete obměnit tu stávající? Dovolte nám podělit se o vlastní zkušenosti. Před několika měsíci jsme pořídili vodní dýmku Hookah Flame, která patří mezi cenově dostupné, ale zároveň kvalitní zboží.

Ať už jste pouze občasný „dýmkař“ nebo plánujete kouřit vodnici pravidelně, výše uvedená značka vás rozhodně překvapí a splní vaše očekávání. Jedná se především o elegantní a zároveň kvalitní výrobky v mnoha barvách a různých provedeních, aby si vybral každý zákazník. Mimo jiné můžete pod značkou Hookah Flame objevit i řadu příslušenství zahrnující náustky pro silikonové hadice, ale také samozápalné uhlíky, které mohou pomoci v situaci, kdy nemáte po ruce elektrický žhavič na uhlíky. Pojďme si společně blíže představit dýmky, které jsou mezi zákazníky stále více populární.

Tabák Adalya do vodní dýmky 50g Ice Lie on the RocksPokud se budeme soustředit na levnější třídu, rozhodně stojí za zmínku Vodní dýmka 42 cm, Hookah Flame HF11 Elox Helin, která začínajícímu dýmkaři přinese pěkný dým a správnou chuť. Je třeba zmínit, že se jedná o produkty z dílny proslulého výrobce El Nefes, jsou to tedy poctivé vodní dýmky s těly v kombinaci kovu a dekorativního polymeru, skleněnou vázou a bohatou moderní výbavou. Proslulý výrobce El Nefes ani na malých modelech nijak nešetří. Naprostou samozřejmostí tak jsou kvalitní zpracování vodní dýmky, robustní tělo z eloxovaného hliníku a dekorativního polymeru v moderních sytých barvách, poctivá skleněná váza. Takovou dýmku lze pořídit již za 1 259 Kč přičemž už si stačí pouze vybrat tabák s oblíbenou příchutí. Mezi kvalitní značky musíme rozhodně zařadit například Adalya, nebo Salamander Premium. K dispozici je na stránkách našeho partnera SvětDýmek.cz opravdu velký výběr, přičemž nebudete vědět, po kterém dříve sáhnout. Zakoupit si můžete například příchuť černého hroznu, dvojitého jablka, nebo svěží máty. Do letního počasí ale můžeme z vlastní zkušenosti doporučit Tabák Adalya do vodní dýmky 50g Love 66, nebo Hawaii, se kterým se vydáte na cestu do exotických zemí. Svěží kombinace ananasu a maracuji spolehlivě přenese vaše myšlenky do vzdálených jižních krajin Havaje. Tabáky pak můžete společně namíchat pro lepší chuť, přičemž je kombinace zcela na vaší fantazii.

Pokud již vodní dýmku vlastníte, znáte správnou přípravu a dokážete ocenit kvalitní zpracování, pak je pro vás ideální Hookah Flame HF01 Elox Patch, což jsou moderní špičkové vodní dýmky „v plné palbě“. Proslulý výrobce El Nefes si dal na svých nových vodních dýmkách velmi záležet. Naprostou samozřejmostí tak jsou dokonalé zpracování vodní dýmky, robustní tělo z eloxovaného hliníku v krásných sytých barvách, opravdu masivní skleněná váza. Taková dýmka vás včetně kompletního vybavení vyjde již na příjemných 2 595 Kč a navíc získáte dopravu zdarma! Nenechte si ujít příležitost a připravte se na letní dny už nyní! Veškerý sortiment objevíte na stránkách SvětDýmek.cz.

VYBRALI JSME PRO VÁS:

Pokud vás zajímá naše doporučení, pak nezklame kombinace vodní dýmky Hookah Flame HF01 Elox Patch s výškou 78 cm v černém provedení, která nabízí dokonalé spojení těla a vázy. To je zajištěno moderním a pohodlným „bajonetovým click“ spojem. Spodní trubka má integrovaný skvěle funkční a navíc designově elegantní difusor. Vodní dýmky Hookah Flame Elox Patch jsou designově čisté a krásné, mají skvělý tah, snadno se rozeberou a čistí a jsou vhodné i pro velmi časté používání. Skvěle si pochutnáte na příchuti Hawaii od Adalya, která vychází v 50 gramové krabičce na příjemných 265 Kč.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.