Možná jste o zmíněné značce již v minulosti slyšeli. Po největších světových destinacích se však nejčistší voda na světě jménem VOSS dostala také k nám, přičemž ji lze zakoupit u vybraných internetových prodejců. Jedná se o křišťálově čistou a tvarově příjemnou láhev s 22 mg rozpuštěných pevných látek v litru, která se vyrábí ze skla či plastu, právě designovou láhev navrhl pro norskou artézskou vodu Neil Kraft, který byl mimochodem kreativním ředitelem Calvin Klein.

V současné době je VOSS populární hlavně na sociální síti Instagram, kde své fotografie s křišťálově čistou vodu publikují známé celebrity z celého světa – jedná se o modní trend, který opravdu perfektně vypadá. Do transparentní lahve se pak tradičně vkládají nejrůznější plody, které přidávají další level na vkusu majitelů. Možná že většina zákazníků kupuje vodu z artézského přírodního zdroje v jižním Norsku právě pouze kvůli pěkně vypadající lahvi. Co však skrývá cenově dostupná láhev a proč ve světě vyhlášená – Už jenom to, že se jedná o jednu z nejčistších vod na světě a má znatelně lepší složení oproti konkurenčním značkám.

Podle zjištěných informací pochází samotná voda z 300 metrů hlubokého artézského přírodního zdroje v jižním Norsku, ze kterého sama vyvěrá a tam se právě plní do skleněných a plastových lahví. K dispozici jsou přírodní i sycené vody v různých velikostech, k dispozici je 300 a 375ml varianta, 500ml varianta a 850ml varianta, která ve skleněném provedení váží až 1,5 kg. Výrobce se soustředil také na kvalitní výsledek lahví, její jednoduchý válcovitý tvar tak připomíná více parfém, nebo jinou kosmickou dopravní patronu, než láhev na vodu. Jak tvrdí Neil Kraft, při vývoji použili všechny zkušenosti z kosmetického průmyslu. Největší plastová lahev pak vychází na příjemných 139 korun.

Jaká láhev je ideální? Začneme nejmenší skleněnou variantou s objemem 375 ml – nejideálnější varianta na přenosy v tašce, do školy, do města, zkrátka všude jí můžete nosit navíc ji lze snadno doplnit (kvůli úzkému otvoru však nepočítejte s tím, že si lahve uděláte Detox Water – což je právě již zmíněné vkládání plodů ovoce) záleží však na vašich prioritách, k čemu bude lahev sloužit. Druhou variantou je 500ml v PET provedení, kterou bych příliš nedoporučoval – výhodou je nízká hmotnost avšak počítejte s krátkou životností. Plast se rychle opotřebí a časem začne zapáchat, ať ho jakkoliv umyjete a vysušíte.

Poslední variantou je 800ml skleněná láhev – perlivá i neperlivá, která se hodí spíše na stůl, nebo do auta, kde máte láhev po ruce a nemusíte ji sebou tahat, jelikož hmotnost je opravdu vysoká. Pokud však chcete udělat dojem ve společnosti, vysoká a skleněná láhev s luxusním logem VOSS na přední straně určitě zapůsobí. Hodně lidí si největší 850ml variantu chválí.

@juditkrchova - Oficiální kanál na Instagramu naší hostesky pro kampaň VOSS.

@juditkrchova – Oficiální kanál na Instagramu naší hostesky pro kampaň VOSS.

Jak poznáme, zda je VOSS perlivá, nebo neperlivá? Výrobce dvě různé varianty odlišuje barvou na plastovém víčku. Jedna je šedivá = NEPERLIVÁ, zatímco lahev s černým víčkem je perlivá. Dle mého názoru je chutnější perlivá varianta a velice jsem si ji oblíbil. Určitě doporučuji zakoupit každému, kdo má rád jedinečný styl a ve společnosti chce zapůsobit. Navíc uděláte něco pro své zdraví a budete mít láhev, kterou vlastní málo který člověk z vašeho okolí. Děkujeme internetovému obchodu M-Life.cz za možnost spolupráce.

LUXUSNÍ VODY VOSS SI MŮŽETE ZAKOUPIT NA STRÁNKÁCH NAŠEHO PARTNERA PŘÍMO ZDE NA STRÁNKÁCH M-LIFE.CZ.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.