V dnešní době existuje obrovské množství tipů a triků, které vám pomohou vytvořit úchvatný pohled díky krásným řasám. Současným hitem je ale RefectoCilEyeLashCurl, speciální šetrná trvalá na řasy, které se mezi evropskými stylisty přezdívá „oční otvírák“.

„Kromě délky a hustoty se u řas rozhodně počítá také jejich krásné výrazné zatočení. Možná jste už vyzkoušely lecjakou řasenku nebo kleštičky na řasy a efekt byl krásný chvilku, ale brzy jste celou proceduru musely opakovat znovu – minimálněkaždé ráno,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí. Díky své práci pro jednu z předních světových značek v oblasti péče o řasy a obočí sleduje světové trendy a přenáší je k nám do Čech.

Právě RefectoCil přišel s novou podobou trvalé na řasy, která byla kdysi tak populární, ale k řasám bohužel často málo šetrná. „To už je ale minulost. S EyeLashCurlšetrně a na dlouho docílíte přirozeně krásných, výrazných a dokonale upravených řas, protože vám je vytvaruje do půvabné vlny. Díky ní se pak oči zdají být opticky mnohem větší a výraznější. Aplikace je vhodná pro všechny bez omezení, ale ocení ji zejména ženy a dívky s rovnými či nevýraznými řasami. Doslova zázrak pak udělá s krátkými řasami,“ dodává Martina Košťálová.

A jak probíhá samotná procedura?Odbornice v kosmetickém salonu nebo Brow baru nejprve přiloží na horní víčko samolepicí natáčku dle délky vašich řas – jedůležité zvolit její správnou velikost.(Příliš malá natáčka by mohla způsobit lámání řas,a pokud by se naopak zvolilazbytečně velká, nebylo by natočení tak výrazné.) Poté kosmetička nanese samotnou trvalou a nechá ji působit patřičnou dobu. Po jejím setření nakonec vše ještě zneutralizuje dalším přípravkem, ve kterém je kolagen a cystein – právětyto látky mají zásluhu na tom, že je procedura k řasám maximálně šetrná.

„Krásně vytvarované a nabarvené řasy vám vydrží až šest týdnů, ale pamatujte na jednu základní zásadu –EyeLashCurl si vždy nechte aplikovat školeným profesionálem,“ uzavírá Martina Košťálová.

Zdroj: www.Pohodarky.cz

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.