Připravili jsme pro vás společně s nově založeným portálem UpZone.cz Vánoční soutěž o Samsung Galaxy J5 (2016) ve zlatém provedení, přičemž se může zúčastnit každý z vás. Prosíme držte se podmínek a nezkoušejte hlasovat vícekrát, každá odpověď bude systémem překontrolována a duplicita bude automaticky vyřazena. Pro soutěž je třeba splnit následující podmínky. Soutěž bude ukončena 22.12.2016 ve 23.59.

1.KROK – STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU:

like

• UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY!! Pro zařazení do soutěže se musíte stát fanouškem naší stránky na Facebooku. Podle vaší e-mailové adresy proběhne kontrola, zda jste tento krok splnili. Děkujeme za pochopení!

2.KROK – VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE:

O co soutěžíme? Mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2016) zlatý patří mezi střední třídu. Lidé mají tento telefon v oblibě díky nízké pořizovací ceně a výkonu. Specifikace: 2 GB RAM, Android 6.0, 159 gramů, 1280 x 720 px a 5,2 palcový displej, 16 MPx fotoaparát.

samsung-galaxy-j5

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Vložil jsem požadovaný kód a mám zařazení do 20 soutežních webů zdarma Nechci vložit moji soutěž do 20 soutěžních webů zdarma

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.