Produktová fotografie i nadále získává na popularitě a kvalitní snímky ocení nejen vaši zákazníci z e-shopu, ale také fanoušci a sledující na sociálních sítích, ať už působíte v jakémkoliv odvětví. Zahrnout můžeme dekorativní módu, gastronomii, influencing, makrofotografii a další kategorie, kde jsou výsledkem líbivé snímky s kvalitním osvětlením a nerušeným pozadím. Možná se na internetu čím dál více setkáváte s reálnými fotografiemi produktu na bílém podkladu, které působí na první pohled velmi dobře a jedinečně. Pokud tedy chcete posunout váš e-shop či příspěvky na vyšší úroveň, existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Většina zákazníků zvolí fotografický stůl a studiová světla, což je podle našeho názoru zbytečně nákladná investice. Existuje totiž daleko jednodušší, efektivnější a levnější řešení v podobě produktu značky Foldio, která působí také na českém trhu. Čtěte dál…

Pokud tedy potřebujete pořídit originální a jedinečné snímky čehokoliv, tohle je to správné řešení! Ať už se jedná třeba o nafocení produktů do e-shopu, vytvořit kvalitně osvětlené produktové snímky studiové kvality nebylo nikdy jednodušší. Foldio je první přenosné skládací studio na světě, které rozšiřuje zcela novou úroveň možností v oblasti fotografování pomocí chytrých telefonů a DSLR fotoaparátů. Vybrat si můžete z různých modelů podle velikosti, záleží tedy pouze na vás, jak rozměrné produkty budete fotografovat. Základní variantou je Foldio2 Plus disponující velikostí 38 x 38 x 38 cm, což je ideální pro středně velké předměty. O dokonalé světlo se pak postará Triple LED osvětlovací systém, které můžete snadno regulovat pomocí ovladače. Jeho montáž je díky magnetům a použitým materiálům velmi snadná a zabere pouze několik vteřin, navíc si ho můžete vzít kamkoliv. V případě, že se chystáte na větší předměty, pak můžete zvolit nejvíce prodávanou variantu Foldio3 s rozměry 62,5 x 64 x 55 cm, kam už dostanete i větší produkt z nabídky. Tímto však nekončí. Foldio.cz totiž nabízí ještě zajímavé příslušenství a doplňky. Na popularitě získává také tzv. „Třistašedesátka“ neboli 360° otočná produktová fotografie je fotografie, která je vytvořena z většinou 24/36/48 snímků daného produktu. Poskládáním fotografii za sebou se docílí efektu otočné 360° produktové fotografie. Díky produktu Foldio360 je to hračka a zvládne to opravdu každý! K zakoupení na stránkách www.foldio.cz.

Foldio3 – All in One

Nejvíce populárním modelem z nabídky je Foldio3, přenosné skládací studio ve formátu All-in-One. Rozměrově ideální, cenově dostupné. Právě tento model se postará o kvalitní fotografie vašich produktů, nebo čehokoliv, co se rozhodnete cvaknout na fotoaparát. Jak bylo uvedeno výše, jeho rozměry 62,5 x 64 x 55 centimetrů po složení nezaberou téměř žádné místo v prostoru a ať se vydáte kamkoliv, můžete ho okamžitě složit. Jednou z klíčových výhod je právě jeho mobilita při transportu. Nemusíte sebou skládat studiová světla, Foldio3 totiž disponuje Triple LED osvětlovacím systémem, který si můžete sami regulovat podle potřeby. Zakoupit ho můžete pod tímto odstavcem přímo ze stránek našeho partnera www.foldio.cz již za 3 799 Kč.

Aby toho nebylo málo, ke svému fotoboxu si můžete pořídit dodatečné osvětlení. Jedná se konkrétně o Halo bar, které lze upevnit pomocí magnetů. Upevnit lištu Halo pak můžete snadno na bočních nebo spodních magnetických místech Foldio3 nebo Foldio2 Plus, abyste vytvořili úžasnější fotografie pomocí světelných panelů Halo. Co se týká specifikací, stmívatelný světelný systém nabízí technologii LED [0,6 W] s denním světlem 5700k. Tento doplněk využijete především v situacích, kdy chcete vyrušit veškeré stíny u produktu, aby byl záběr ještě krásnější. Zobrazit všechny produkty na www.foldio.cz

 

Foldio 360 – Pro dokonalé 360° snímky

Chcete dodat vašim produktům přidanou hodnotu, nebo máte v plánu vytvářet originální videa pro váš sociální profil? Foldio360 je inteligentní otočná deska, která umožňuje vytvářet 360° fotografie pomocí smartphonu nebo DSLR kamery, bez ohledu na to, zda jste amatérský nebo profesionální fotograf. Pomocí mobilní aplikace Foldio360, která je mimochodem k dispozici zdarma v iTunes App Store a Google Play můžete „otočný talíř“ libovolně nastavovat, případně si veškeré parametry Foldio ve spojení s vaším chytrým telefonem nastaví podle sebe. Foldio360 využívá Bluetooth a IR senzory k přímému připojení k vašemu smartphonu a fotoaparátu DSLR. Po kliknutí na tlačítko Start se automaticky otočí, pořizuje fotografie a kombinuje je a vytvoří jeden konečný obrázek 360. Je to opravdu jednoduché, ale neuvěřitelně úžasné. Pořídit ho můžete za 3 799 Kč.


V případě, že se chystáte vylepšit svůj e-shop, nebo chcete svým fanouškům nabídnout originálnější obsah, pak je Foldio naprosto dokonalým parťákem pro každou situaci. Vybrat si můžete na stránkách www.foldio.cz z různých velikostí a pro vylepšení scény zvolit třeba doplňkové příslušenství, které taktéž zaručeně oceníte. Zapomeňte na předražená fotostudia, nebo po „domácku“ vyrobené fotoboxy. Produkty od této značky zaručeně splní všechna vaše očekávání. Vsaďte na kvalitní produkty s jednoduchým patentem, focení produktových fotografií bude nyní zábava!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.